Wyjazd integracyjny


Konstytucja RP ustanawia w preambule zasadę współdziałania władz. Stopień jej przestrzegania jest niejednokrotnie niesatysfakcjonujący, a nam wydaje się, że znaleźliśmy tego przyczynę.

Władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza nie były razem na wyjeździe integracyjnym!

Aby nasze Koło uniknęło błędu popełnionego przez ustrojodawcę, postanowiliśmy w tym roku zorganizować wspólny wyjazd do Wrocławia. Będzie to świetna okazja do lepszego zapoznania się z działaniem koła dla nowych członków oraz okazja do lepszego poznania się na gruncie nie tylko naukowym, ale też towarzyskim.

Plan jest prosty – wyjeżdżamy z Warszawy 24 listopada (piątek) w godzinach wieczornych, a wracamy 26 listopada (dokładne dane podamy po uzgodnieniu z zainteresowanymi). Koszty noclegu i transportu nie powinny przekroczyć 150 zł (dużo zależy od dokładnego dnia, w jakim kupimy dla wszystkich bilety).

Podczas wyjazdu będziemy mieli przyjemność spotkać się z członkami Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego z Uniwersytetu Wrocławskiego i odbyć z nimi debatę. Nie wykluczamy, że owa dyskusja przeniesie się z późniejszych godzinach z terenu akademickiego do innych lokali w centrum Wrocławia. Chcemy również razem zwiedzać to piękne miasto, co pozwoli przywołać czar licealnych wycieczek.

Skoro udało nam się Was podekscytować wizją wspólnej zabawy we Wrocławiu, czas na kilka szczegółów technicznych. W najbliższy poniedziałek (30 października) o godz. 20 na stronie wydarzenia zostanie udostępniony formularz informacyjny. Liczba miejsc jest ograniczona, więc pierwszeństwo będą mieli członkowie, którzy najwcześniej ów formularz wypełnią i wpłacili składkę członkowską. Szczęśliwców poinformujemy wówczas o ostatecznym koszcie wyjazdu oraz terminie na dokonanie wpłaty (konieczność poniesienia pewnych wydatków z wyprzedzeniem wymusza przyjęcie takiego rozwiązania).

Stay tuned i do zobaczenia we Wrocławiu!

Kontakt | Email: legislator.kn@uw.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*