Seminarium Badawcze: „Immunitet parlamentarny w świetle orzecznictwa SN oraz ETPCz”


Drodzy Członkowie,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium badawczym, prowadzonym przez Pana prof. dr. hab. Marka Zubika, zatytułowanym „Immunitet parlamentarny w świetle orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz Europejskiego Trybunału Praw Człowieka”. Odbędzie się ono 7 marca (czwartek) o godzinie 18:30 w Collegium Iuridicum I sala 121 (Klub Profesorski).

Cykl seminariów badawczych jest wydarzeniem organizowanym przez Koło na przestrzeni kilku ostatnich lat. Podobnie jak w latach ubiegłych, formuła seminariów pozwala na pogłębioną refleksję na temat najistotniejszych problemów prawa konstytucyjnego. Seminaria stanowią także doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia praktycznych umiejętności związanych z analizą orzecznictwa i dorobku nauki prawa konstytucyjnego.

Formułę seminarium cechuje ograniczenie liczby jego uczestników tak, by umożliwić każdemu czynny udział i zabranie głosu w dyskusji. W związku z powyższym osoby zainteresowane udziałem są proszone o wypełnienie formularza, znajdującego się pod niniejszym linkiem:

REJESTRACJA:

Bardzo prosimy o przesłanie go w najbliższym możliwym terminie, jednak nie później niż do 26 lutego (wypełnienie formularza nie powinno zająć dłużej niż 10 minut). O wynikach procedury kwalifikacyjnej osoby zainteresowane zostaną powiadomione drogą mailową.

Udział w seminariach badawczych jest zarezerwowany dla członków KNPK „Legislator”.

Kontakt | Email: legislator.kn@uw.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*